Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
BIORED S.R.L
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51519016A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin dhe eksportimin e artikujve dhe produkteve te agrikultures.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sebastiano Rao 100
Sektori ekonomik: bujqesi; prodhime ferme; pemtari; vreshtari
Administratorė: Sebastiano Rao
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIORED S.R.L
BIORED S.R.L
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!