Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
Bi & To Construction
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51519017H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Punime ndertimi, projektim, mbikqyrje punimesh ndertimi, kolaudim punimesh ndertimi, studime urbanistike, konsulenca inxhinjerike, preventiv, tregtim import- eksport materialesh te ndryshme, kerkime gjeologjike, vleresime mjedisore dhe punime topografike, punime dixhitalizimi, studime dhe projektime gjeologo-inxhinierike, studime dhe projektime hidro-gjeologjike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lavdie Birbo 50
Hydajet Tota 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Lavdie Birbo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Bi & To Construction
Bi & To Construction
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!