Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PROGETTI E FINANZA ALBANIA - PROFIN ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51520005M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Te organizoje logjistiken, transportin, dergimin e mallrave dhe shperndarjen ne biznes. Shoqėria do tė ketė pėr objekt sigurimin e shėrbimeve nė favor tė ndėrmarrjeve, publike dhe private dhe nė veēanti: studim dhe planifikim i projekteve te kompanive, kontroll menaxhimi, menaxhimi financiar dhe thesari, leasing dhe faktorizimit, analize dhe riklasifikim financiar kerkimi dhe zhvillimi, ēėshtje tė lidhura me organizimin e ndermarrjeve dhe cilėsinė, ēėshtje tė lidhura me sigurinė dhe shėndetin nė vendin e punės, higjiena dhe siguria nė produktet ushqimore, logjistiken dhe shtrirjen territoriale te kompanise, marketingun dhe strategjitė e biznesit, menaxhimi, hulumtimi dhe trajnimi i personelit, organizim administrativ-kontabiliteti, trajtimi dhe pėrpunimi i tė dhėnave nga sistemet kompjuterike, ēeshtje te lidhura me import-eksportin dhe menaxhimi i produkteve eonomiko/financiare tė lidhura me tregtinė ndėrkombėtare, shėrbim i menaxhimit tė exportit, shėrbimet nė fushėn e certifikimit tė cilėsisė dhe mjedisit, shėrbimet nė sektorin publik, lidhur me aktivitet tė agjencisė sė zhvillimit local, projektimit dhe nxitja e operacioneve pėr zhvillimin e ekonomisė, projektimit dhe ndihma pėr publikun nė politikėn industrial, ndihma dhe mbėshtetja pėr publikun nė fushėn e politikave tė punėsimit, projektimit dhe menaxhimi e agjencive, degėve dhe qendrave pėr sigurimin e sherbimeve per bizneset dhe publikun. Shoqėria do kryejė gjithashtu veprimtaritė e mėposhtme, organizimi i ekspozitave, panaireve, takime, konferenca dhe organizime tė tjera, menaxhim i sallave te mbledhjeve, dhomat e konferencave dhe konferenca, kurse edukimi dhe trajnimi profesional, duke pėrfshirė aftesim profesional te ekuivalentuar me arsimin e detyrueshėm, skemat e mesimit profesional, trajnim themelor, trajnim i lartė teknik, duke pėrfshirė edukimin dhe pėrditėsimin e aftėsive bazė, riaftesim profesional, pėr pėrmirėsimin e shoqėrise, kurse profesionale te pavarura, kurse te edukimit fillestar, kurse te edukimit tė lartė dhe tė edukimit tė vazhdueshėm, edukim i integruar, kurse edukimi pas-diplomimit, master dhe trajnim i udhėheqėsve dhe institucionet teknike tė kėrkimit dhe biznesit; informacion pėr mėsuesit, trajnuesit dhe personelit tė administratės publike, trajnime qė synojnė rritjen e kualifikimeve, aktivitet pėr udhėheqjen e edukimit tė karierės edukim nė klasė dhe nė distance, master, kurse profesionale per anėtarėt dhe per persona te trete, kurse profesionale te financuara me fonde publike per komunitetin, formim ne distance, dhe teletraining ne distance, ēdo lloj tjetėr tė trajnimit te parashikuar me ligj, aktivitet keshillimi nė fushen e bujqėsisė dhe pėr poseduesit e zonave pyjore, cilėsinė e produkteve dhe certifikimit, kursimit tė energjisė dhe prodhimin e energjisė sė rinovueshme, informacionit dhe teknologjisė sė komunikimit (tik), marketingut, logjistikes nderkombetare, te rejat teknologjike, financiare dhe te kredisė, mjedisit dhe mbetjeve, aktivitet kėshillimi pėr sigurinė nė punė dhe tė sigurisė ushqimore, jetėn private, aktivitet dizenjimi, tregeti me shumicė dhe pakicė ne seli fikse ose si ambulant, importi dhe eksporti I, dyerve te brendshme dhe tė jashtme, produkteve tė hekurit, porta, gardhe, mobilje dhe orendi, dysheme druri (parket) per shtepi, kapanone te parafabrikuara dhe/ ose instalimi i produkteve tė pėrmendura te gjitha produktet ushqimore dhe jo ushqimore sipas dispozitave ligjore nė fuqi. Shoqeria do tė kryeje aktivitetet tė agjencisė sė tregtisė dhe pėrfaqėsimit me apo pa dorėzim tė mallrave dhe shėrbimeve, aktivitet ne fushen e studimit dhe planifikimit, kerkimit industrial, tregtar, social, ekonomik dhe statistikor si dhe studime te tjera nė pėrgjithėsi, shėrbimet e transferimit teknologjik dhe te informacionit ndermjtesues, prodhim softwear, shėrbime kėshilluese dhe te informacionit dhe teknologjisė sė komunikimit, telekonsultė, mbėshtetje pėr kėrkime nė fushėn e risive teknologjike elektronike dhe kompjuterike, menaxhimi dhe mirėmbajtja e rrjetit nė kompjuter, ngritja e sistemit te automatizimit te zyrave, veprimtari hardėare dhe software, projektimit tė software specifike pėr kompanitė dhe organizatat publike dhe private, planifikimi, menaxhimi dhe mirėmbajtja e ēdo shėrbimit, menaxhimi, aktivizimi dhe aderimi nė sistemet kompjuterike gjendje pėr tė trajtuar dhe pėr tė shpėrndarė dokumente dhe informacion qė ligji parashikon qė janė subjekt i reklamave ligjore ose qė rrjedhin nga regjistrat, duke iu permbajtur listave nga dhomat e tregtisė ose institucionet e tjera publike dhe private, shėrbimet e tik dhe certifikimit te te dhėnave te biznesit dhe kėrkime personale pėr biznes, shėrbime tjera tė tik.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nicolo Castello 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Nicolo Castello
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PROGETTI E FINANZA ALBANIA - PROFIN ALBANIA
PROGETTI E FINANZA ALBANIA - PROFIN ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!