Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
SINA - TELEKOMUNIKACION TIRANA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51520007F-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime ne lidhje me “Call Center” dhe “Contact Center”, ofrues sherbimesh interneti, perfshire por pa u kufizuar ne procesimin e te dhenave per shoqerite dhe/ose entet publike, ndermjetesimit tregtar dhe te biznesit, marketing ne fushat e telematics dhe sherbimeve telefonike, trajnim te brendshem ose te jashtem te stafit dhe edukim profesional, aktivitete te lidhura ose te ngjashme me ato te rreshtuara me siper dhe cdo tjeter i konsideruar i nevojshem dhe i vlefshem, per realizimin e qellimit te se.Shoqeria mund ti kryej aktivitetet e mesiperme per llogari te vet ose te pcrsonave . Bar-kafe, transport mallrash dhe personash per nevojat e vet shoqerise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Qemal Sina
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SINA - TELEKOMUNIKACION TIRANA
SINA - TELEKOMUNIKACION TIRANA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!