Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
LIGUS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51523001S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e studimeve, projektimeve, ndertimeve, zbatimeve, mbikqyrjes, supervizimeve dhe kolaudimeve per objekte civile, industriale, turistike, bujqesore dhe veprave te artit, studime ambientale dhe vleresim te mjedisit, projektim dhe zbatim interieri dhe eksterieri, vepra dekorative ne lidhje me kopshtarine dhe kopshtaret, projektir ie arkitektonike, inxhinierike, elektrike, hidromekanike, konstruktive dhe supervizime punimesh, restaurime te objekteve te ndryshme civile, industriale, turistike, bujqesore dhe veprave te artit, aktivitet tregtimi import-eksport me shumice dhe pakice te materialeve qe kane lidhje me fushat e aktiviteteve te siperpermendura , konsulence per temat e siperpermendura, dhe cdo veprimtari tjeter ekonomike qe do te konsiderohet e nevojshme dhe e dobishme per i realizimin e qellimit te shoqerise dhe qe nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Natali Dhima 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Natali Dhima
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LIGUS
LIGUS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!