Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
United Physio & Fitness
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51523002D-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 900,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Qender Fizioterapi dhe palester, rehabilitim fizik, fizioterapi estetike, fizioterapi reumatologjike, fizioterapi pediatrike ,fizioterapi ortopedike, fizioterapi geriartrike, masazhe etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Nikolina Koroveshi, Evis Napuēe
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
United Physio & Fitness
United Physio & Fitness
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!