Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
TELDA SHOP - 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51523005E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitete tregtare per produkte bukurie dhe industriale, ne shitje direkte dhe indirekte nepermjet televizionit si dhe ne dyqanet e shitjes me pakice, si dhe cdo aktivitet tjeter te lejuar nga ligji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Serkan Ongun 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Serkan Ongun
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TELDA SHOP - 2015
TELDA SHOP - 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!