Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
A.T STRUKTURE ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51523012K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertime industriale civile, import-eksport te materialeve te ndryshme, prodhim shitje energjie dhe impiantesh energjie, prodhim-shitje produktesh dhe impiantesh Agro-Bujqesore.Aktivitet Bar-Restorant.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Adrian Tafili 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Adrian Tafili
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.T STRUKTURE ALBANIA
A.T STRUKTURE ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!