Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
VINI MOTORS 99
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51524002I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, tregti te automjeteve te perdorura dhe mjeteve motorrike te ndryshme si edhe pjeseve te kembimit apo mirembajtjes se tyre. Servis automjetesh, mjetesh motorrike te ndryshme, lavazh mjetesh.Sherbim parkimi. Shoqeria do te ushtroje cdo aktivitet ndihmes ne perputhje me legjislacionin shqiptar i cili i sherben aktivitetit te saj kryesor.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ervin Rama 50
Hamit Dani 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ervin Rama
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VINI MOTORS 99
VINI MOTORS 99
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!