Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ODA LAB
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51524016B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e publikimit, zhvillimit, editimit, shitjes se Soft-ware (Aplikacioneve); Sherbime ne lidhje me Publikimet dhe zhvillimet e lojrave kompjuterike; Sherbime ne fushen Web Portalet, krijimi i mirembajtjeve te tyre; Sherbime te ndryshme konsulence ne lidhje me sistemet IT, rrjeteve kompjuterike; Ofrimi i asistences per instalime te rrjeteve kompjuterike, etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Driton Alaj 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Driton Alaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ODA LAB
ODA LAB
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!