Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
A & I TRADE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51525001F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - eksportit dhe tregtimit me shumice dhe pakice , te artikujve te ndryshem , industrial ,bujqesor , blektoral, ushqimor , materale te ndertimit , inerteve , te konfeksioneve, parkete e mokete, paisje zyrash , duralumini, metaleve , hidrosanitare , elektro shtepiake, elektronike, kondicioner . elektrike , pjese kembimi dhe servis per automjete , peme dekorative kultivim i tyre , kryerjen e sherbimeve te gjelberimit, Bar Restorant. Transport mallrash dhe udhetaresh per vete dhe per te tretet.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Anamaria Bello 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Anamaria Bello
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A & I TRADE
A & I TRADE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!