Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
KOMATAS-STAR
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51525003V-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Programimi, organizimi dhe kryerja e sherbimeve ne fushen e udhetimeve, te shitjes se biletave te te gjitha linjave, ajrore, detare, tokesore, te turizmit per te huaj dhe vendas, te komunikimit dhe tregtise, brenda dhe jashte vendit. Transport automobilistik dhe te kombinuar te mallrave dhe udhetareve brenda dhe jashte vendit me mjetet e veta ose te te treteve per vete dhe te trete.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Florinda Gori
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KOMATAS-STAR
KOMATAS-STAR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!