Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Genpet
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51525005O-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shitje karburantesh me pakice. Import-eksport, makineri e pajisje,makineri transporti ,pjese kembimi per makineri dhe pajisje te ndryshme, mallra dhe pajisje elektrike, elektro-shtepiake te te gjitha llojeve,tregti me shumice e pakice te artikujve te ndryshem industriale, etj.Internet cafe, bar-restorant,hoteleri turizem, etj. Ne fushen e prodhimeve te ndertimit:Prodhim dhe tregtim te materialeve inerte,prodhim dhe tregetimi i betoneve te ndryshme,parafabrikate dhe elemente te ndertimit,prodhimin e elementeve gjysem fabrikat,prodhim dhe tregetim i dyerve dhe dritare prej druri dhe duralumini., te drejten e franksionimeve te zhavorreve etj. Veprimtari me fushen e ndertimit si ndertime civile, ndertime industriale, turistike, bujqesore etj,veprimtari ne fushen e turizmit, transportit, industrise, ne perpunimin e tregtimin e lendeve djegese etj. Shoqeria ka te drejte te kryeje veprime te import - eksportit te lendeve minerare si dhe pasjisje dhe makineri per miniera. Shoqeria, brenda caqeve te parashikuara nga legjislacioni ne fuqi, do te kryeje cdo operacion tregtar e financiar qe lidhet drejteperdrejte ose terthorazi me objektin e saj. Shoqeria mund te hape veprimtari te reja, te krijoje sipermarrje te tjera, ose te marre pjese ne sipermarrje te tjera, si brenda ashtu dhe jashte vendit, pa cenuar objektin kryesor te shoqerise dhe ne perputhje me legjislacionin ne fuqi Shoqeria ka te drejte te beje import eksport te mallrave te industrise se lehte dhe asaj Ushqimore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Gent Xhetani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Genpet
Genpet
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!