Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
TEKALB
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51525010E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Konsulenca, projektimi dhe realizimi i punimeve te ndertimit dhe I impianteve civile e industriale, asistence dhe konsulence per punime ndertimi dhe impiantesh civile, administrimi ne cilesine e kontraktorit te pergjithshem I kontratave te punimeve dhe sherbimeve teknike me kohezgjatje shume-vjecare, zhvillimi i sistemeve informatike; Per arritjen e objektit te saj Shoqeria mund te kryeje gjithashtu cdo veprim ne lidhje me pasuri te luajtshme e te paluajtshme, si dhe cdo veprim industrial e financiar, te veproje si perfaqesues apo i perfaqesuar, si dhe te veproje si agjent apo te kontraktoje agjent me ose pa te drejte te disponimit te sendit, mund te marr pjese ne shoqeri te themeluara apo ne themelim e siper, ne Shqiperi dhe jashte vendit dhe te bleje aksione, obligacione dhe tituj te cfaredo lloji, per cdo synim, qellim dhe objekt. Perfshihen shprehimisht dhe dheniet e garancive reale/personale per llogari te shoqerise apo te paleve te treta, si dhe zhvillimi i veprimeve financiare jo si objekt kryesor dhe jo ndaj publikut dhe kryerja ne pergjithesi cdo aktivitet ose veprim me qellim te posacem arritjen e objektit; Cdo veprimtari tjeter e ligjshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Namik Dervishaj 44
Gentian Ēano 13
Aldo Scarlato 13
Ermal Hoxhaj 30
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Namik Dervishaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TEKALB
TEKALB
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!