Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ITALIA-ALBANIA CONSULTING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51526001K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Konsulenca tregtare dhe juridike per permbylljen e kontratave te lidhura me veprimtarine sipermarrese, industriale, prodhuese dhe tregtare te klienteve si ne Shqiperi dhe ne Itali; Ndermjetesimi ne biznese dhe aktivitete autorizimi per biznese qe kane perqellim identifikimin, per shoqerite kliente, e mundesive te reja per zhvillimin e biznesit,si dhe e partnereve te mundshem te jinj per keto aktivitete, si ne Shqiperi ashtu edhe ne Itali; Asistence per negociatat tregtare dhe hartimin e kontratave. Shoqeria mund te kryej edhe cdo lloj aktiviteti tjeter ndihmes dhe te nevojshem qe ka lidhje te mjaftueshme me kete objekt aktiviteti dhe qe nuk bie ndesh me ligjet shqiptare ne fuqi. Perjashtohet nga objekti, ofrimi i aktiviteteve te mbrojtjes dhe asistences ligjore te rezervuara me ligj profesionit te avokatit ne Republiken e Shqiperise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artan Doda 34
Eloa Pellizzaro 20
Nicola Durazzo 46
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Artan Doda, Eloa Pellizzaro, Nicola Durazzo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ITALIA-ALBANIA CONSULTING
ITALIA-ALBANIA CONSULTING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!