Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
PIKE PET
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51526005T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e tregtimit me pakice te karburanteve dhe vajrave , import-eksporti, me shumice dhe pakice; te mallrave ushqimore, bujqesore e blegtorale, e tregtim te tyre me shumice e pakice, fruta perime, industriale, hidrosanitare, mobiljeve, artikujve kozmetike, lendeve te perpunuara e te paperpunuara, te bimeve medicinale, punime druri e duralumini,ne fushen e ndertimeve civile industriale, rikonstruksione te ndryshme, prodhime e tregtim te materialeve te ndertimit, shfrytezim pyjesh, hapjen e bar bufeve, fastfood, restoranteve, ushtrim aktiviteti sportiv, terrene sportive, pikave te autoservisit, lavazhit, pjese kembimi, hotele, fshatrave turistike, moteleve si dhe agjensive per shitblerje,dhenie me qira te pasurive te tundshme dhe te patundshme, agjensive komisionere organizimi i transportit te udhetareve dhe te mallrave me mjete te komunikacionit ajror, tokesor dhe detar, celja e zyrave te agjensive turistike dhe te shitjes se biletave per udhetime brenda dhe jashte vendit me te gjitha Ilojet e e mjeteve, organizimi i sherbimeve, ndihme juridike, kurse profesionale per gjuhe te huaja, kompjuter dhe sekretari, shitje kancelarie, etj. Veprimtari ne fushen e ndertimit, investimit, projektimit dhe zbatimit te punimeve te ndertimit te objekteve civile, industriale, social-kulturore, import-eksport, tregeti me shumice e pakice te artikujve te ndryshem industriale. Ndertime rrugore, detare, punime dheu, sistemime, terracime terrenesh, ndertimi i objekteve publike e private si dhe rikonstruksionin dhe riparimin e tyre, montimin, projektimin dhe zbatimin, prodhim te materialeve te ndertimit dhe ne pergjithesi te te gjitha aktiviteteve dhe sherbimeve qe lidhen me fushen e ndertimit. Ndertime e punime hidroteknike, punime restaurimi, punime karpeneterie, punime sherbimi te zakonshme te sistemit komunal dhe punime mirembajtje. Importim dhe eksportim, tregtim me shumice dhe pakice i cdo lloj malli te lejuar sipas legjislacionit shqiptare. Shoqeria mund te realizoje cdo lloj operationi financiar apo tregtare qe lidhet direkt apo indirekt me objektin e saj. Import dhe tregetim me shumice e pakice te automjeteve te llojeve dhe tonazheve te ndryshme dhe pjeseve te kembimit per to. Servis automjetesh. Tregetim me pakice te karburanteve dhe vajrave lubrifikante. Agjensi udhetimesh turistike. Veprimtari hoteliere, bar-bufe, restorant.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Yüksel Ēinar 75
Ermal Ēobaj 25
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Yüksel Ēinar
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PIKE PET
PIKE PET
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!