Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
HunBesim
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51526013K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregtimit brenda vendit te pajisjeve dhe produkteve informatike/elektronike, produkte ushqimore, produkte indtistriale, makineri industriale, produkte kozmetike, pajisje restorantesh, Ndermjetesim biznesi. Keshillime ekonomike. Ne fushen e industrise se ndertimit. Tregtimit brenda vendit te makinerive per punimin e tokes, punime bujqesore me krahe, punime per hapje themelesh, betonime, punime muratori, hekuri, montim tubacionesh, ujesjellesa, punime hidraulike, punime elektrike, punime karpenterie, punime per ndertim catie, punime per ndertim, riparim dhe rehabilitim oborresh, kopshtesh, etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Peter Szabo 50
Angela Szabo 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Peter Szabo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HunBesim
HunBesim
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!