Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
MAZY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51526014S-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Veprimtarinė e Ndėrmjetėsimit Tregtar, duke luajtur pėr vete dhe tė tjerė, duke pėrfshirė edhe formėn e mandatit dhe / ose Agjencisė, me dhe / ose pa pėrfaqėsim, Prodhimi i produkteve dhe shėrbimeve nė fushėn e Teknologjisė sė Informacionit: (faqet e internetit, Apps, menaxhimit tė software, konsultimi online, hosting, dhe nė lidhje me tė gjitha ēėshtjet qė lidhen me kėtė fushė). Prodhimi i mallrave dhe shėrbimeve nė fushėn e komunikimit dhe marketingut: (grafikė, fotografi, video-marrjes, SEO, tė marketingut online, dhe shėrbimeve tė telefonisė IP, dhe ēdo gjė lidhur me kėtė fushė). Prodhimi i mallrave dhe shėrbimeve nė fushėn e konsulencės dhe trajnimit, Prodhimi i produkteve dhe shėrbimeve nė krijimin e eventeve (takime, planifikimin eventesh, tė shėrbimit, dhe ēdo gjė lidhur me kėtė fushė) Tregėti nėpėrmjet internetit, Veprimtarinė e shitjes me pakicė, Veprimtarinė nė fushėn e turizmit dhe tė mikpritjes, Ndarja e aktiviteteve, Veprimtarinė e dhėnies me qira, Veprimtari sociale dhe shėndetėsore, edhe pse nuk i nėnshtrohen autorizimeve tė veēanta dhe / ose konfidenciale me ligj, Biznes restorant, Ekskluzivitet tregtar, Import-eksport. Planifikimin e veprimtarive. Veprimtarinė e inovacionit. Shėrbimet pėr kompanitė dhe pėr privatėt. Shėrbime ndėrkombėtare
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Giovanni Buselli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MAZY
MAZY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!