Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Tirana My Call
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51526502C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Kryerjen e shėrbimeve tė ndryshme nėpėrmjet telefonisė, internetit, pėr brenda dhe jashtė vendit. Tregtim e prodhim me shumicė e pakicė tė mallrave tė tė gjitha llojeve, industrial, ushqimore, import, eksportin e tyre. Agjensi imobiliare. Shėrbime financiare dhe blerje aktivitetesh tė ēdo lloji. Bar, restorant, hoteleri. Ndėrtime civile. Agjensi doganore, spedicionere, detare, turistike. Autotransport kombėtar e ndėrkombėtar mallrash e pasagjerėsh
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Rezart Badronja 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Rezart Badronja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Tirana My Call
Tirana My Call
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!