Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
EFA Solution
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51527001P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Regjimin e perpunimit aktiv te mallrave, punime me material porosities ose fason.Shoqeria do te perpunoje, prodhoje dhe tregtoje import-eksport material industrial dhe te tjera te ngjashme.Shoqeria mund te kryeje ēdo operacion tregtar, operacion qe lidhen me pasurite e luajtshme dhe te paluajtshme, operacione financiare dhe kredimarrje, t'u jap garanci te treteve si edhe te bleje dhe shese ose marre me qira ndermarrje, dege ndermarrjesh si edhe te kete pjesmarrje ne shoqeri, ente, konsorciume, te themeluara apo ne themelim e siper, qe kane objekt te njejte ose te ngjashem me te vetin apo gjithsesi funksional per arritjen e qellimeve te shoqerise.Po keshtu dhenien ose marrjen me qira, leasing te pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme, cedimin apo fitimin e ēdo te drejte reale apo privilegji qe ka te beje me keto pasuri, perfshire edhe aktivitetin e ndertimit per vete apo te trete, konsulenca dhe broker ne rolin e agjenit apo subagjentit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Etleva Laro 100
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Etleva Laro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EFA Solution
EFA Solution
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!