Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BIMMOBIL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51527002A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 120,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Konsulence dhe sherbimet e nderkombetarizimit per entet publike dhe private; aktivitetet ne fushen e import-eksportit, te tilla si me shumice dhe pakice, ne vend dhe jashte vendit; Ne sektorin e pasurive te patundshme dhe ne turizem; Aktivitetet e agjencise dhe perfaqesimi i mallrave dhe sherbimeve; Promovimi dhe tregtimin e mallrave dhe sherbimeve; Kompania mund te, me qellim te realizimit te objektit te saj, nxjerr garanci te ēdo lloji, duke perfshire edhe siguri, dhe te marrin pjese ne kompanite apo bizneset e tjera qe kane objekt te ngjashme ose te lidhur me te, dhe mund te vazhdoje me zbatimin e te gjitha operacionet komerciale, industriale, financiare, investimet dhe te pasurive te patundshme te nevojshme per realizimin e objektit te kompanise; Perveē aktiviteteve te mesiperme, bie ne veprimtarine e kompanise nga ēdo aktivitet konsiderohet administrator si te nevojshme dhe te pershtatshme per arritjen e objektit te kompanise dhe se ajo nuk eshte ne kundershtim me Ligjin e Shqiperise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giuseppe Angione 50
Nicola Angione 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Giuseppe Angione
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIMMOBIL
BIMMOBIL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!