Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Oilfield Supplies and Services
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51527012H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregtimin e pajisjeve industriale, Import-Eksport, qė shėrbėjnė pėr realizimin e impianteve tė transportit tė hidrokarbureve nėpėrmjet tubave. Tregtimin e impianteve dhe pajisjeve industriale, Import-Eksport, qė shėrbejnė pėr industrinė e naftės dhe gazit natyror. Tregtimin e impianteve, makinerive, aparaturave, tubacioneve dhe pajisjeve industriale, Import-Eksport, qė shėrbejnė pėr projektimin, ndėrtimin mirėmbajtjen dhe funksionimin e gazsjellėsve dhe naftėsjellėsve. Projektimin dhe ndėrtimin e impianteve industrial pėr industrinė e naftės, naftėsjellesve dhe/ose gazsjellėsve. Shėrbime konsulence pėr investime nė fushėn e industrisė sė naftės, projektimit dhe ndėrtimit tė naftėsjellesve dhe/ose gazsjellėsve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gerian Kuka 35
Eyvaz Namiq Mirzayev 65
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Gerian Kuka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Oilfield Supplies and Services
Oilfield Supplies and Services
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!