Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ALBANIAN BAGS SHOPER
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51528004V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Zhvillimin e aktivitetit ne fushen e FASON-erise, edhe per iniciativa qe i nenshtrohen financimit te projekteve te paraqitura me cilesine e promovuesit privat ose te bashkuar, ne minorance apo maxhorance, me subjekte te tjere edhe te se drejtes publike. Veprimtari formimi dhe konsulence, qe kane te bejne me te gjitha punimet dhe sherbimet realizimi i te cilave eshte i perfshire ne objektin e Shoqerise. -Import export te produkteve te cdo lloji dhe tipi. Shitje-blerje e te mirave si dhe menaxhimi I tyre nepermjet vendodhjes ku ato jane.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Afrim Haxhia 40
Bardhyl Huda 30
Muhamer Ēipi 20
Shpėtim Aleksi 10
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Afrim Haxhia
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIAN BAGS SHOPER
ALBANIAN BAGS SHOPER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!