Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BIG SAUKU
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51531001M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Imoort-eksport, tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shumice dhe pakice si tregtim artikuj te ndryshem industrial, artikuj te ndryshem ushqimore, artikuj te ndryshem bujqesore e blegtorale, tregtim fruta-perime.Tregtim pije alkolike te ndryshme.Tregtim konfeksione te ndryshme per te rritur dhe femije.Tregtim prodhimesh kozmetike e estetike.Transport mallrash te te gjitha llojeve benda dhe jashte vendit.Tregtim automjetesh te ēdo lloji , marke e tonazhi si dhe pjese kembimi per to.Tregtim, montim, riparim pajisjesh elektro-shtepiake, elektronike, elektrike, kompjuterike, higjeno-sanitare dhe hidraulike, prodhime qeramike, artizanati, pajisje zyrash etj.Hapje dhe shfrytezim hotelesh, motelesh, diskotekash, lojra argetuese per femje, qender sportive, qendra pushimi e kurative.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
BIGALB GROUP 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Miranda Gjoshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIG SAUKU
BIG SAUKU
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!