Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ZAFFIRO ITALIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51531002U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 14,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shoqeri konsulence, ndermjetese dhe sherbimesh.Shoqeria eshte aktive ne pasuri te patundshme, investimet, studimeve dhe analiza te tregut, ne sherbimet e planifikimit ne sektorin sociale, ligjor, ne importin e produkteve, ne fushe e turizimit dhe ne industrine e filmit. Sigurimi
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gabriele Lombardi 50
Nicola Liguori 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Gabriele Lombardi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ZAFFIRO ITALIA
ZAFFIRO ITALIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!