Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ENCOAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51531003F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari private ne fushen e studimit, projektimit, supervizionit dhe ndenimin e linjave elektrike mbitokesore ( ajroe ) dhe nentokesore ( kabllore ) per energjine elektrike (linja fuqie ) dhe Telekomunikacioni, nenstacionet Elektrike le larte TL/TM dhe te mesem te tensionit te T.M./T.U ( kabinat elektrike), centralet dhe hidrocentralet. rrjete inxhinierike per portet e aeroportet, objektet turistike, objeke industriale, realizimin e studimeve urbane, ndertimin e ndertesave publike, digave dhe veprave bonifikuese ujore, rehabilitimin e veprave ujitese, ujesjellesave . Realizimin e impianteve te telekomunikacionit sherbimeve te nderlidhjes ne internet ,administrimi, konsulence lidhur me to. Studim dhe projektim per makineri elektrike, transformatore te tipeve dhe llojeve te ndryshme, pajisje dhe aparate mates eleklrike, furra elektrike dhe te linjave te ndryshme industriale per keto prodhime elektrike. Mirembajtje , remont profilaktik te mesem e kapital le transformatoreve elektrik te cdo lloji, makinave elektrike si dhe paisjeve elektrike. Prodhim te malerialeve te ndertimitinerteve te aslfaltobetonit trajtim te ambalazheve cdo lloji prodhimi industrial sipas procesit operacional te punes. Import - Eksport te materialeve elektrike te telekumunikacionit sistemeve te alarmit te vjedhjeve dhe kundra zjarrit, mjeteve kryesore dhe ndihmese te prodhimit,tregetimin e mallrave te gatshem dhe gjysem te gatshem. Tregetim paisje telefonike te llojeve te ndryshme si dhe aksesor per ta. Studim, projektim dhe realizim te impianteve per mbrojtje kundra zjarrit. Studim,projektim dhe realizim te sistemeve te sigurise elektronike dhe sistemeve te alarmit. Konsulence,revizion, ekspertize te projekteve te zhvillimit dhe te studimeve te besueshmerise se efektiviteteve ekonomike, percaktimin e prioriteteve ne fusha te ndryshme te ekonomise. kryerjeve, provave dhe maejeve laboratorike. ngritjen e transformatoreve, makinave elektrike, aparateve mates elektrik. pajisjeve elektrike. Konsulence teknike, supervizion, studime te te giitha llojeve ne fusha te ndryshme per shoqeri te perbashketa, perfaqesime, tranzitime qe i lejon legjislacioni shqiptar. import-Eksport, tregetimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shumice dhe pakice si: Tregetim artikuj industrial Tregetim automjetesh te cdo lloji marke tonazhi si dhe pjese kembimi per to. Tregetim paisje elektro-shtepiake,elektronike,elektrike,kompiuterike,telekomunikacioni etj. Transport mallrash te cdo lloji brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jeton Hasani 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Jeton Hasani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ENCOAL
ENCOAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!