Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
D.D.F EUROPE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51602010H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Kontraktues i pergjithshem per realizimin e investimeve ne pasuri te patundeshme te cdo lloji dhe tipi perfshire projektimin, ndertimin, menaxhimin e ndertimit dhe konsultim teknik te plote. Shoqeria do te ofroje sherbime financiare te ndryshme. Te marre, te menaxhoje dhe te shese pasuri te patundeshme te cdo lloji si dhe te investoje ne kompani qe kane te njejtin qellim brenda dhe jashte vendit te cilat perputhen me qellimin e shoqerise dhe ligjet ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Luigi Adolfo Pirovano 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Luigi Adolfo Pirovano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
D.D.F EUROPE
D.D.F EUROPE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!