Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALMARK
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51603008A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 79,786,480.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Te gjitha dhe ēdo aktivitet i shitjes me pakice, dhenies me qira dhe shitjes dhe blerjes te aktiviteteve te ndertimit te pasurive te paluajtshme, drejtimi, administrimi dhe shfrytezimi i supermarketeve dhe hipermarketeve, shija me pakice e produkteve ushqimore dhe jo- ushqimore, prodhimi i produkteve ushqimore dhe jo-ushqimore dhe transportirni dhe ruajtja e produkteve ushqimore dhe jo-ushqimore, drejtimi i aktiviteve te turizmit dhe te tjera, si dhe ēdo veprimtari tjeter e ligjshme. Si dhe ēdo veprimtari tjeter ekonomike qe do te konsiderohet e nevojshme dhe e dobishme per realizimin e qellimit te Shoqerise e qe nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
BALFIN 100
Sektori ekonomik: dhenie qira pasurish te patundshme
Administratorė: Elona Mema
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALMARK
ALMARK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!