Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
INCO GLOBAL SERVICE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51603009I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushėn e instalimeve tė ēdo tip, menaxhimit dhe mirėmbajtjes tė centraleve termike, frigoroferike, dhe hidrik, impiante tė ventilimit dhe tė kondicionimit, impiante hidrosanitare. Furnizim-vendosje tė izolimeve termike, akustike. Ndėrtimi i ujėsjellėsve dhe tė gazsjellėseve, impiante hidrosfori, tė ujit tė pijshėm, depurimit tė ujėrave dhe central termike.Projektimin, ndertimin dhe montimin e strukturave metalike; Projektimin, ndertimin dhe montimin e veshjeve industriale, kanalina ajri te ngrohte/ftohte; Projektimi, ndertimin dhe montimi i impianteve "Alon dhe kundra - zjarrit; Projektimin, ndertimin dhe montimin e impianteve kimike dhe ushqimore; Mirembajtje, riparime mekanike te vingave ure te ēdo lloj madhesie; Mirembajtje dhe riparime elektrike dhe elektronike, sisteme mekanike me autokontroll, elektrike dhe elektronike dhe te gjitha aktivitetet ne lidhje. Projektimin, ndertimin te elementeve mekanike, elektromekanik. Mirembajtje dhe montim i impianteve siderurgjike dhe impianteve teknologjike, ratifikime industriali mekanike, tubacione, prishje industriale dhe zevendesime, saldime elektrike, me fill te vazhdueshem, me TIG dhe gfaredolloj tipi tjeter saldimi, marrja me qira e vingave, autogru dhe automjete, vepra ndertimi te ngjashme per nga funksioni me impiantet mekanike, pastrimi me rere, lyerja me boje dhe zinkimi i materialeve te hekurit. Me qellim qe te arrihet objekti social shoqeria mund te kryeje te gjitha operacionet tregtare industriale, mobiliare, imobiliare dhe finanziare ne lidhje dhe gjithashtu te rendesishme per qellimin social te perfshire ne kete objekt per dhenien e "fidejusioneve/avalimenti" dhe garancive ne pergjithesi duke perfshire ato reale per llogari te vet dhe per te trete, gjithashtu te marre gdo lloj pjesemarrje, te drejtperdrejte ose jo te drejtperdrejte nepermjet blerjes se kuotave dhe interesime ne sipermarrje ose shoqeri qe ndjekin qellime te ngjashme. Me shprehimisht shoqeria mund te aderoje ne konsorciume ose mund te marre pjese si ortak themelues ne shoqeri te tjera qe kane objekt social te ngjashem me te vetin ose qe e integrojne me tej. Import-eksport, trageti me shumice e pakice te produkteve industriale, tregtim te mallrave industriale, materialeve te ndertimi, lendeve te pare, pjeseve te kembimi te automjeteve, makinerive, pajisjeve, mobileve, artikujve industriale, mjete dhe pajisje elektronike ne funksion te aktivitetit te shoqerise;
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mauro Bosco 50
Vingelli Bernardino 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Mauro Bosco
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INCO GLOBAL SERVICE
INCO GLOBAL SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!