Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
IGAM ALBA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51604504D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin dhe tregtimin e veshjeve tė brendshme dhe tė jashtme pėr burra, gra e fėmijė, pėr vete dhe pėr tė tretė, nėn regjimin e pėrpunimit aktiv. Import, eksport
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Antonio Di Gennaro 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Marko Beqiri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
IGAM ALBA
IGAM ALBA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!