Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Q LAB
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51606015V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,680,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: odhim dhe perpunim te lendeve te para te ndryshme fason, prodhimin dhe perpunimin e materialeve te ēdo lloj gjysme te gatshme, konfeksione.Tregtimin me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshme per import eksport, konfeksione , artikujve sportiv. Asistence ne teknologjine e prodhimit, import eksport. Ne fushen e perpunimit aktiv. Per te realizuar objektin e aktivitetit te saj, Shoqeria mund te veproje ne Shqiperi dhe jashte, dhe te kryeje cdo aktivitet tjeter te nevojshem, te lidhur, instrumental, te perafert, elementar, ose sidoqofte te dobishem, per shembull: Te ofroje garanci reale dhe/ose personale si per detyrime te vetat, ashtu edhe per te tretet. Te marre persiper, te lejoje dhe /ose te heqe dore nga pjesemarrje direket ose indirekte ne shoqeri te tjera dhe ndermarrje, si Shqiptare ashtu edhe te huaja, qe kryejne veprimtarine e tyre ana tyre, me qellim qe te lehtesojne realizimin e objektit social; Veprimtari tregtare dhe industriale, import dhe eksport te mirash, sherbimesh dhe produktesh; Ne kuader te ligjit, te krijoje veprimtari dhe filiale te perfaqesimit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gianni De Biasi 30
Umberto Zuffellato 35
Stefano Musolino 35
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Gianni De Biasi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Q LAB
Q LAB
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!