Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PROVIT Albania
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51607003D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport,tregtim me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem farmaceutik, ushqimeve plotesuese dhe vitaminave, barnave te ndryshme, paisjeve mjekesore dhe gjithēka ne fushen e farmaceutikes.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Leutrim Preniqi 50
Granit Ahmeti 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Leutrim Preniqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PROVIT Albania
PROVIT Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!