Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
DUFE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51607019M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e tregtimit, importimit dhe eksportimit, me shumice ose me pakice, te artikujve dhe mallrave te ndryshme, si konfeksione, tekstile, veshmbathje te te gjitha llojeve dhe te te gjitha markave kudo ku ndodhen. Aktivitet ne fushen e tregtimit me shumice ose me pakice, import-export te artikujve dhe mallrave te ndryshme te kozmetikes, parfumerise dhe te aksesoreve te ndryshem, te te gjitha llojeve dhe te te gjitha markave kudo ku ndodhen.Aktivitet ne fushen e magazinimit dhe te shperndarjes se artikujve dhe mallrave te ndryshme, sipas objektit te aktivitetit te shoqerise. Veprimtari te marketingut, publiciteteve dhe te fushatave promovuese, te artikujve dhe te mallrave sipas objektit te aktivitetit te shoqerise, ne zhvillim te kerkesave te tregut. Kontraktim me persona fizike dhe juridike, vendas ose te huaj, per gjetjen e tregjeve te shitjes per artikujt dhe punet e shoqerise, per keshillimin dhe konsultimin per aktivitetet e percaktuara ne pikat e mesiperme, si dhe gdo tregtim apo sherbim, i cili lidhet drejtepersedrejti ose terthorazi me ushtrimin e aktivitetit te objektit te shoqerise. Si dhe te tjera aktivitete te pergjithshme biznesi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Adrian Dulaku 30
Marco Fermi 70
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Adrian Dulaku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DUFE
DUFE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!