Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
DASI AL GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51607022J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Zenie dhe tregtim peshku. Peshkimi dhe Akuakultura. Mbareshtrim i gjedhit, si dhe ēdo aktivitet te lejuar nga ligji. Magazinim, grumbullim, parpunim dhe ruajtje te produkteve bujqesore dhe blektorale. Prodhimi , ndermjetesimin e tregtimin e produkteve dhe te mallrave te shumllojeshme . Tregti import -eksport me shumice dhe pakice te ēdo lloj malli te parashikuar ne tabelat doganore te Republikes se Shqiperise.Agjensi transporti, ,publicitet , reklama dhe propagande .nxjerrjen e mineraleve per industrine kimike dhe te plehrave,tregetim me shumice te metaleve dhe te xeheroreve metalor ,tregeti me shumice e drurit dhe materialeve ndertimor dhe pajisjeve hidrosanitare, hoteleri dhe bar-restorante,etj. Prodhim,shfrytezim dhe eksportim te te gjitha llojeve te mineraleve dhe perpunim te skorjeve te tyre; Tregti artikuj te ndryshem,import- eksport etj.Sherbime ne ndertim etj. Punime ne fushen e ndertimit ne zerat .Germime dheu ne punimet eventuale ,murature e beton arme-prishje dhe punime ne toke te germuar .Prodhim materiale inerte –gure.Prodhim elemente betoni e betonarme te zakonshme-paranderur gure dekorative Ndertime civile ,industriale ,turistike,bujqesore,deri ne 5 kate . Ndertime civile ,industriale ,turistike,bujqesore,mbi 5 kate .Rikonstruksione .Ndertime banesa me skelet mbi 8 kate .Ndertim rruge kat.IV dhe V .Ndertim rruge kat.III,dhe II-I.Punime te mirembajtjes ,dhe sinjalizimit ne rruge ,ndertim mbi shtresa rrugore .Ndertim ujesjellesa -kanalizime -kanale e impiante vaditese .Punime mbrojtese te sistemit hidraulik-cimentime etj.Punime karpjenterie druri etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Agim Cani 100
Sektori ekonomik: peshkim
Administratorė: Agim Cani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Hava Muēollari 25/02/2015
DASI AL GROUP
DASI AL GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!