Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
AL-NAJAT INVESTMENTS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51607024C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te kete per objekt te aktivitetit kryerjen e cdo veprimtarie te lejuar nga ligji dhe/ose pjesemarrjen ne cdo veprimtari apo aktivitet te ligjshem qe mund te kryeje nje shoqeri me pergjegjesi te kufizuar, e krijuar ne baze te legjislacionit shqiptar, si? mund te ndryshohet here pas here. Aktiviteti i Shoqerise do te perfshije, por nuk do te kufizohet vetem ne shitblerjen dhe dhenien me qira te pasurive te paluajteshme, aktivtetit ne fushen e arsimit etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jaber E J S B Alwandah 100
Sektori ekonomik: dhenie qira pasurish te patundshme
Administratorė: Jaber E J S B Alwandah
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AL-NAJAT INVESTMENTS
AL-NAJAT INVESTMENTS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!