Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ALBA SERVICE & LOGISTICA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51607026S-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Te mare persiper administrimin shteteror dhe privat nga Komunat ,entet publike dhe private , te kujdeset per furnizimin e shoqerive me lende te para, mjete dhe makineri,te asistoje dhe perfaqesoje shoqerite ortake si ne raportet reciproke dhe ne raportet me entet publike , institutet e kredive te kryeje sherbimet per trasportin e mallrave . Si dhe Import - Eksportin e lendeve djegese per familje dhe industri, me pakice dhe shumice
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Ornela Cenolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBA SERVICE & LOGISTICA
ALBA SERVICE & LOGISTICA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!