Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
A.J.A 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51607037K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport mallra industriale si dhe prodhimin e tregetimin me shumice e pakice te tyre. Prodhim konfeksione te ndryshme si dhe prodhim te veshura kembesh me material porositesi, material vendi per vend dhe per eksport
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Naile Katrini 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Altin Pesjaka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.J.A 2015
A.J.A 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!