Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
LRENERGY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51608006J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Shoqėria ka pėr objekt kryerjen e aktiviteteve tė mėposhtme, nė pėrputhje me legjislacionin shqiptar nė fuqi: pjesėmarrjen nė shoqėri tė tjera dhe/ose ndėrmarrje dhe ente te ēfarėdolloj natyre dhe lloji, kudo qė tė ndodhen, qė kanė pėr objket tė tyre blerjen, administrimin dhe shitjen e centraleve hidroelektrike, eolike, dhe/ose fotovoltaike ose prodhimin e energjive te rinovueshme, si edhe pjesėmarrjen nė shoqėri tė tjera kudo qė ndodhen qė kanė pėr objekt tė veprimtarisė pasuritė e paluajtshme nė pėrgjithėsi dhe tė qidha veprimtaritė qė lidhen me to, si edhe blerjen, administrimin dhe shitjen pėr llogari tė vet tė pasurive tė paluajtshme dhe tė investimeve nė produlte finaciare; shoqėria mund tė bėjė financime tė tretėve por edhe ortakėve, brenda kufizimeve tė caktuara nga ligji, me ose pa garanci reale ose personale. Shoqėria mund tė sigurojė dhe ofrojė pėrfaqėsime, depozita dhe agjenci, tė blejė, cedojė, japė ose marrė liēenca mbi patenta dhe tė drejta autori, tė ngrejė dhe blejė si nė Shqipėri dhe jashtė, fabrika industriale, t’i marrė ose japė me qira ato. Shoqėria, brenda kufijve ligjorė, mund tė kryejė ēdo operacion qė lidhet me pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme, mund tė kryejė operacione industriale dhe tregtare tė nevojshme apo tė dobishme pėr realizimin e qėllimeve tė saj, mund tė marrė drejtpėrdrejt ose indirekt pjesė nė pjesėmarrje nė shoqėri ose subjekte tė tjera nė Shqipėri ose jashtė saj, tė cilat kanė objekt tė njėjtė ose tė ngjashėm ose tė lidhur me tė vetin, pa e ushtruar kėtė aktivitet ndaj publikut.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Riccardo Nori 25
Alberto Maurilli 50
Elena Margo 25
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Administratorė: Roberto Nori
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LRENERGY
LRENERGY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!