Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Lalzi Management
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51608020V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Objekti i aktivitetit te Shoqerise do te jete cdo forme e aktivitetit/veprimtarise se administrimit te ambjenteve te perbashketa te ndertimeve rezidenciale/resorteve te banimit dhe atyre turistike. Shoqeria do te kryeje cdo aktivitet tjeter i cili eshte ne perputhje me ligjet e Republikes se Shqiperise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lalzit Bay Group 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Peter Kevin Richard Walshe
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Lalzi Management
Lalzi Management
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!