Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
HYPER DESIGN CONSULTING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51608024H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Dizajn dhe zhvillim i programeve kompjuterike. Cdo sherbim ose aktivitet tjeter te lejuar nga ligji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giorgio Andreoletti 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Giorgio Andreoletti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HYPER DESIGN CONSULTING
HYPER DESIGN CONSULTING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!