Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
HAPPY BABY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51608027I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import mallrash dhe tregtim me shumice dhe pakice brenda territorit te Republikes se Shqiperise te aksesoreve dhe lodrave te ndryshme per femije.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Enerajda Xhindole 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Enerajda Xhindole
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HAPPY BABY
HAPPY BABY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!