Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
EURO KESHTJELLA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51608029B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Promovim dhe marketing te keshtjellave dhe ndertesave historike ne te gjitha llojet e mediave, konsulence per organizimin e eventeve dhe per ristrukturimin dhe restaurimin e keshtjellave dhe te ndertesave historike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jean Jacques Victor Emile B.M Torck 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Jean Jacques Victor Emile B.M Torck
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EURO KESHTJELLA
EURO KESHTJELLA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!