Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
J - coils
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51608037P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport, Tregtim me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem si industrial, lende te para ēeliku, metalesh e materiale ndertimi, lende te para e materiale kryesore, profile hekuri, alumini dhe metaleve me baze qelqi ushqimore.Shitblerje te pasurive te paluajtshme.Prodhim alumini dhe konstruksione metalike(dyer, dritare, vetrata etj).Ndertim te objekteve civile e industriale, ndertim rruge, kanalizime, tunele, ura dhe mbikalime, betoni, matalike, druri, ndertime ujesjelles, gazsjelles dhe te pajisjeve nenpresion, ndertime shumekateshe me beton, konstruksione metalike, druri, ndertime te tjera, shpime pusi dhe punime nen toke, punime gjeologjike.Bar-restorant
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jak Bushi 50
Bujar Sanxhaku 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Jak Bushi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
J - coils
J - coils
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!