Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
ATLAS GLOBAL GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51608039I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile, industriale , turistike si port jahtesh, ndertime bujqesore e te tjere. Studimi, projektimi, financimi, menaxhimi, admninistrim i ndertimeve civile, ekonomike, social-kulturore dhe industriale, ushtarake, tregtare, portuale, shtepi banimi, infrastrukture, rruge, ura, kanalizime dhe ujesjellesa, parqe industriale, aeroportuale etj. Kryerja e sherbimeve per vete dhe per te trete, rikonstruksione per vete dhe te trete, prodhimi i materialeve te ndertimit dhe import-eksport i materialeve te ndertimit. Import eksport materialesh industriale , veshmbathje , ushqimore etj. Punime dheu, sistemime, taracime terrenesh etj.Ndertime rrugore dhe aeroporte. Ndertime hekurudhore. Ndertim vepra arti rrugore dhe hekurudhore. Ndertime detare. Ndertime Hidroteknike Vepra te vecanta dhe punime speciale. Punime restaurimi Rikonstruksione godinash civile e ekonomike , veshje fasadash etj. Restaurim i monumenteve te kultures. Agjensi dhe aktivitet imobiliar te pasurive te paluajteshme si dhe te pasurive te luajteshme. -Krijimi, blerja, financimi, investimi, hyrja ne mardhenie te ndryshme me te tretet, kryerja e sipermarrjeve dhe projekteve, ofrimi i sherbime dhe asistences se te gjitha llojeve, personave fizike dhe juridike, perfshi sherbimet menaxhuese, keshilluese, planifikuese, financiare, turistike, teknike, administrative. Import - eksport, prodhim dhe shitje e materialeve tekstile. Sipas legjislacionit ne fuqi, kompania ne menyre qe te arrije objektivat e saj mund te: Te kryeje cdo transaksion ne lidhje me pasurite e luajtshme apo ato te paluajtshme si dhe cdo aktivitet tregtar, te vendose pengje ose barre hipotekore, aktivitete keto te konsideruara te dobishme apo te nevojshme per te arritur qellimet e shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Recep Can Yaras 51
Canberk Yaras 49
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Recep Can Yaras
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ATLAS GLOBAL GROUP
ATLAS GLOBAL GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!