Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
LADYBIRD
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51608045G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Studio dizenjimi grafik.• Prodhim-Shitje e produkteve te letres dhe kartonit.• Shtepi botuese• Perkthime• Shitje Online• Import-Eksport• Agjensi Imobilare • Ndertim faqe interneti.Tregetim artikuj dekorative, industriale, shtepiake, paisje elektronike, veshje etj.• Studio Arredimi.Gjithashtu ne perputhje me legjislacionin shqiptar, mund te kryeje dhe realizoje ēdo aktivitet, qe lidhet direkt ose indirekt, qe eshte pasoje apo e lidhur me aktivitetet e listuara me lart. Per te arritur qellimin e mesiperm, Shoqeria mund te ndermarre ēdo aktivitet dhe sherbim qofte tregtar, financiar, per dhenie e marrje me qira e hipotekim, qe mund te konsiderohet i dobishem apo i nevojshem ne menyre qe te arrihet objekti i Shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sonila Krashi 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Sonila Krashi, Lindita Krashi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LADYBIRD
LADYBIRD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!