Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
TAĒI ALUMIN 2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51608504A-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport mallra tė ndryshme industriale, prodhime duralumini, prodhim konstruksione metalike, lėndė tė para e materiale tė gatshme si dyer, dritare, vetrata, grila, duralumini, persiane pėr ndėrtime dhe shėrbime civile, etj. Aktivitet nė fushėn e regjimit tė pėrpunimit aktiv Fason. Projektim, zbatim, ndėrtim, struktura metalike. Transport brenda dhe jashte vendit pėr vete dhe pėr tė tretė. Shoqėria sipas nevojave tė aktivitetit ka tė drejtėn e ushtrimit tė ēdo aktiviteti tė ligjshėm, tė lejueshėm pėr formėn e shoqėrisė, e cila nuk ndalohet me ligj (sipas nenit 7 tė Ligjit nr.9901,dt.14.04-08).
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Astrit Taēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TAĒI ALUMIN 2015
TAĒI ALUMIN 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!