Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
LEDIO -OIL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51608505I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti me pakice te karburantit dhe nenprodukteve te saj, etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artur Gjeēi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ledio Lala
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LEDIO -OIL
LEDIO -OIL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!