Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
NAJO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51609012M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport dhe tregtimi me shumice dhe pakice te mallrave dhe artikujve industriale, ushqimore, produkteve bujqesore te konfeksioneve, tekstileve, burime medicinale, prodhime kozmetike dhe estetike linja makinerish per te gjitha fushat e industries, blegtorise, agrobiznesit, minierave, hidrocentraleve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nail Guri 60
Alda Pera 40
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Nail Guri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NAJO
NAJO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!