Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
aci engineering
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51609014F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import,eksport,tregtim me shumice e pakice te mallrave te ndryshem industriale, veshmbathje etj. Ne fushen e kerkimit, nxjerrjes, perpunimit dhe tregtimit me shumice e pakice(import eksport), te mineralit te hekur-nikelit, kromit, bakrit dhe te cdo lloj minerali tjeter, te mineraleve me ngjyre dhe cdo lloj skrapi. Transport i te gjitha llojeve te skrapit. Import-eksporte, instalime elektrike, elektronike ne fushen e telefonise si dhe sherbime te ndryshme ne fushen e sherbimeve inovative ne fushen e teknologjise se informacionit dhe komunikimit. Tregtim me shumice dhe pakice, import eksport te artikujve ushqimore, bujqesore dhe blegtorale. Import, eksport, tregtim me shumice e pakice te pajisjeve ektronike, elektrike, informatike, elektroshtepiake, konfeksione, metrazhe, lende kimike, detergjente pastrues, produkte kozmetike. Prodhim dhe tregetim te artikujve te ndryshem mobilerie, dyer, dritare, artikuj duralumini, tregtim pajisje zyre, kanceleri, pajisje ventilimi dhe kondicionimi. Tregtim pajisje hidraulike, pajisje hidrosanitare dhe aksesore te tyre. Pastrim dhe gjelberim te ambienteve publike dhe private. Hoteleri, turizem, bar, restorant. Agjenci udhetimesh turistike. Agjenci imobilare. Agjenci shitje biletash te transportit urban, hekurudhor, ajror dhe detar. Import, eksport, tregtim me shumice e pakice te automjeteve te llojeve dhe tonazheve te ndryshme dhe pjeseve te kembimit per to. Import, eksport, tregtim me shumice e pakice te pajisjeve dixhitale, radiotelevizive, informatike, komunikacioni, industrial elektrike. Prodhim, fabrikim dhe tregetim te materialeve te ndertimit, inerte, prodhime te betonit etj. Veprimtari private ne fushen e studimit, projektimit, supervizionit dhe ndertimin e linjave elektrike mbitokesore(ajrore) dhe nentokesore(kabllore) per energjine elektrike(linja te fuqise) dhe telekomunikacionit, nenstacjonet elektrike te tensionit te larte T.L/T.M dhe tensionit te mesem T.M/T.U(kabinat elektrike, centralet dhe hidrocentralet, rrjete inxhinierike per portet dhe aeroportet, objekte turistike, objekte industrial, realizimin e studimeve urbane, ndertimin e ndertesave publike, digave dhe veprave bonifikuese ujore, rehabilitimin e veprave ujitese, ujesjellsave. Realizimin e impjanteve te telekomunikacionit, sherbimeve te nderlidhjes se internetit, administrimi, konsulence lidhur me to. Studim dhe projektim per makineri elektrike, transformatore te tipeve dhe llojeve te ndryshme, pajisje dhe aparate mates, furra elektrike dhe te linjave te ndryshme industrial per keto prodhime elektrike. Mirembajtje, remont profilaktik te mesem e kapital te transformatoreve elektrike te cdo lloji, makinave elektrike si dhe te pajisjeve elektrike. Import-eksportin e mjeteve kryesore dhe ndihmese te prodhimit, tregetimin e mallrave te gatshem dhe gjysme te gatshem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Petraq Shomo 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Petraq Shomo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
aci engineering
aci engineering
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!