Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
AUTOELEGANCE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51609502M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi nė mėnyrė elektronike tė pjesėve tė kėmbimit pėr automjete, artikujve tė ndryshėm industrialė e ushqimorė, kryerjen e shėrbimeve tė ndryshme. Tregtim e prodhim me shumicė e pakicė tė mallrave tė tė gjitha llojeve, industriale e ushqimore, import, eksportin e tyre. Agjensi imobiliare. Shėrbime financiare dhe blerje aktivitetesh tė ēdo lloji. Bar, restorant, hoteleri. Ndėrtime civile. Agjensi doganore, spedicionere, detare, turistike. Autotransport kombėtar e ndėrkombėtar, mallrash e pasagjerėsh
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klement Presi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Klement Presi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AUTOELEGANCE
AUTOELEGANCE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!